PARTNERPROGRAM

Szeretnél úgy tanulni, hogy közben kiegészítő jövedelemre is szert tehetsz a tanulásoddal?
Amíg elsajátítod a Digitális Iskola valamelyik tanfolyamának ismereteit, azalatt az idő alatt is már passzív jövedelmed lehet a tanfolyamok továbbajánlásából.

Az alábbi fülekre kattintva megismerheted limitált partnerprogramunk tudnivalóit.

(Miért limitált? Mert összesen maximum 200 embernek tervezem elérhetővé tenni ezt a kereseti lehetőséget.)

A Digitális Iskola tanfolyamainak megismertetése, ajánlása másoknak. Hirdetésekkel, bannerekkel, emailben, személyesen – ahogy jobban tetszik.

Dolgozhatsz online, ehhez hirdetéseket, bannereket, tájékoztató anyagokat fogsz készen kapni. Kapsz saját ajánlói linkeket a tájékoztató oldalakhoz, így a háttér rendszer nyomon tudja követni, kik iratkoznak fel az ajánlásodra. Az ajánlói munkához elérhetőek minta hirdetési szövegek a munkatársi Facebook csoportban. De dolgozhatsz élőben, az interneten kívül is, ha olyanok körében mozogsz, akiknek ezek a tanfolyamok hasznosak lehetnek.

Kiknek való?

Elsősorban azoknak, akik

 – dolgoznak már bármilyen online/MLM üzletben, ahol van csoportjuk, és a munkatársaiknak szüksége van az online pénzkereséshez szükséges ismeretekre

– olyan területen dolgoznak, ahol a célcsoport, a vevőkör, az ügyfelek számára hasznos és használható értéket nyújt ez a klub

– hirdetési munkával szeretnének jövedelmet elérni.

Mennyit lehet keresni?

Minden általad direktben hozott vásárló vásárlása után előre meghatározott összeg jóváíródik neked. További szintekről nincs jutalék, ez nem MLM rendszer.

Minden fontos információról előzetesen tudsz majd tájékozódni a partneri webirodában, ahol a linkedre érkező kattintók, feliratkozók, és vásárlók számát, és a vásárlások után jóváírt jutalékok összegét is nyomon tudod követni. 

Amennyiben jutalékod keletkezik, a hó végi elszámolást követően az összeg kifizetésre kerül az általad választott módon.
Az, hogy menyit kereshetsz, rajtad áll. Nincs sem alsó, sem felső limit a kifizetésre!

Jelenleg értékesíthető tanfolyamok és jutalékaik:

DigiKlub: 
havi díjas előfizetők után: 2000 Ft/hó/fő 
örökös tagságot választók után: 20%

Weboldalkészítés tanfolyam:
– 2000 Ft

Elementor tanfolyam:
– 20 %

Hogyan kapom meg az elszámolást?

A munkatársnak jelentkezők bekerülnek egy munkatársi Facebook csoportba, ott napi kapcsolatban leszünk. Minden hónap utolsó napján történik a havi zárás. A webirodádban valós időben látod az elszámolást, különböző időintervallumokat megadva azt bármikor le is kérdezheted. A hóvégi zárást követően következő hónap 5-éig megkapod a jutalékodat. Év végén pedig kapsz egy igazolást arról, hogy az adott évben mennyi összeg került kifizetésre számodra. Erre szükséged lehet az adóbevalláshoz, ha számodra ez a tevékenység adóköteles lesz.

Mikor és hogyan történik a kifizetés?

Az aktuális hónap zárása a hónap utolsó napján történik meg. Az adott hónapban megrendelt és kifizetett vásárlások utáni jutalékok kerülnek elszámolásra.
Számlát adnod nem szükséges, de ez a jövedelem is, mint minden más, adóköteles lehet. Az itt szerzett jövedelmed bevallása és adózása a te felelősséged! Mindenkinél egyénileg változó lehet, hogy adóköteles-e ez a jövedelem, illetve milyen adózási összeggel jár – ezt egy könyvelővel tudod megbeszélni.
Későbbiekben előfordulhat, hogy a vállalkozásom formájának változása miatt a későbbiekben csak számla ellenében tudlak kifizetni. Ha ez így alakul, arról jó előre fogsz tudni, és ebben az esetben is megtaláljuk a mindenki számára megfelelő megoldást.

Kifizetési limit – sem alsó, sem felső – NINCS.

Mik a feltételek?

Egyetlen feltétele van annak, hogy a partnerprogramban dolgozhass.
Valamelyik termékem vásárlója legyél.
Ez egy limitált kereseti lehetőség, és nem mindenki élhet vele (nem lesz belőle MLM rendszer).

Ha bármikor, bármilyen okból úgy döntesz, hogy leiratkozol a digitaliskola.hu hírleveleiről, és/vagy kéred a partneri tagságod törlését, az addig a linkeden keresztül a rendszerbe került feliratkozókat, vásárlókat a továbbiakban a rendszer nem tudja hozzád kapcsolni, így utánuk a továbbiakban már nem leszel jutalékra jogosult! Törlési kérés esetén  minden adatod törölve lesz a rendszerből (kivéve a vásárlásodhoz kapcsolódó, számviteli törvény szerint 5 évig őrizendő adatok), és a korábbi tagsági állapot technikai okokból sem, és a GDPR rendelet előírásai szerint sem lesz visszaállítható. Kérem ezek tudomásul vételét.

Külföldön élek, dolgozhatok-e ajánlóként?

Igen, bizonyos feltételekkel. Ha van magyarországi bankszámlád, és magyarországi lakcímed, akkor ezeket kell majd megadnod. Ha nincs magyarországi bankszámlád, a jutalékodat csak Paypalra tudom kifizetni. Ahhoz, hogy a befizetésedről számlát tudjak kiállítani, magyarországi számlázási címet kell megadnod. Ha külföldről jelentkeznél, előtte vedd fel velem a kapcsolatot, és megbeszéljük a lehetőségeket.

A weboldal a jobb felhasználói élmény biztosításához és a működéshez szükséges sütiket használ. A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás