.

Ha nem iratkozol fel a hírleveleimre, sajnos előfordulhat, hogy olyan információkat sem kapsz meg, amelyek pedig hasznosak lehetnének számodra – egész egyszerűen azért, mert enélkül a hozzájárulás nélkül kizárólag rendszer üzeneteket juttathatok el hozzád (pl. nem elérhető átmenetileg az oldal, stb.).

Én magam sem szeretem a tartalom nélküli, túlzásba vitt hírlevelezést, ezért ha levelet küldök, akkor annak oka van. (Csak amiatt sosem küldök leveleket, hogy meglegyen az “előírt” heti vagy havi levélmennyiség…)

Amikről írni szoktam: 

  • ingyenes anyagokról, amik hasznodra lehetnek
  • a megvásárolt oktatóanyagaidat kiegészítő újabb anyagokról, frissítésekről
  • hírlevél feliratkozóknak szóló akciókról, rövid idejű kedvezményekről
  • új fejlesztésű oktatóanyagaimról.

Ezekről csakis a hírlevelekből tudsz értesülni, így ha nem akarsz lemaradni a fontos infókról, dobj egy pipát ebbe a jelölő dobozkába is 🙂

Természetesen bármikor, bármelyik levélből lehetőséged van leiratkozni egyetlen kattintással.

A weboldalak tárhelyszolgáltatója az ELIN.hu Informatikai Szolgáltató és Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság 
9024 Győr, Déry Tibor utca 11. 2. em. 4. sz.
(Cg.08-09-016359, adószám: 14315754-2-08)

A weboldal a jobb felhasználói élmény biztosításához és a működéshez szükséges sütiket használ. A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás