TÖLCSÉR 1

Célcsoport: Online jövedelemforrást keresők

Felépítés:

Vágysz egy olyan kiegészítő jövedelemre, amit otthonról, online működtethető?
Bármilyen pénzkereső tevékenységet is választasz, az alap, hogy legyen egy megfelelő minőségű weboldalad.
Kérd el most az ingyenes weboldalkészítő online kurzust, és hozd létre akár néhány óra alatt a saját megbízható, reklámmentes, biztonságos, profi weboldaladat! Nem kell technikai szaktudás vagy tapasztalat, mindent megtanítok neked. Kattints most, és kérd a tanfolyamot!

Ha otthonról, online akarsz pénzt keresni, nagyon ajánlott, hogy legyen egy weboldalad, mert ez számtalan lehetőséget biztosít neked az internetes jövedelemszerzésre. Fontos, hogy ez a weboldal megfelelő minőségű legyen: megbízható, biztonságos, reklámmentes és szép is.
Ha elfogadod, adok neked ajándékba egy weboldalkészítő kurzust: ezzel akár néhány óra alatt felépíthetsz magadnak egy szuper weboldalt, sok hónapnyi tanulás, és előzetes ismeretek, tapasztalat nélkül is. Kattints most, és kérd el ingyenesen, míg él az ajánlat!

Képzeld el, hogy otthonról dolgozol és pénzt keresel online. Olyan tevékenységgel, amit örömmel csinálsz, ami közel áll hozzád, amihez értesz.
Ez egy könnyen valóra váltható elképzelés, ha van egy saját, megfelelő minőségű (megbízható, biztonságos, reklámmentes és szép) weboldalad.
Most fantasztikus lehetőséged nyílik arra, hogy akár néhány óra alatt elkészítsd a saját profi weboldaladat – még akkor is, ha nincs korábbi tapasztalatod ezen a területen.
Iratkozz fel most az ingyenes weboldalkészítő online kurzusra! Ne hagyd ki ezt a fantasztikus lehetőséget, csatlakozz hozzánk még ma!

Nagyon sokan szeretnének olyan bevételi forrást, amit otthonról, kevés időráfordítással is lehet irányítani. Nagyon sok különböző tevékenység létezik, ami ezt lehetővé teszi, de egy valami közös bennük. Minden online bevételszerzéshez az alap, hogy legyen egy weboldalad.
Ha téged csak az tart vissza az online bevételszerzéstől, hogy
– nincs pénzed egy weboldal elkészíttetéséhez
– nincs tudásod, hogy magadnak elkészítsd
– időd sincs, hogy hosszú hónapokig tanuld a weboldalkészítéshez szükséges ismereteket,
akkor ez a te lehetőséged!
Most AJÁNDÉKBA, INGYEN megkaphatsz egy olyan weboldal készítő online tanfolyamot, amivel akár néhány óra múlva már saját, szuper weboldalad lehet! Akkor is, ha te még sohasem foglalkoztál weboldal készítéssel, vagy hasonló tevékenységgel.
Itt a remek alkalom, hogy kipróbáld magad egy új területen, és rájöjj, mi mindenre képes vagy, amire nem is gondoltál! kattints ás kérd al e kurzust, amíg még ingyenesen elérhető!

Online akarsz pénzt keresni, és ehhez szükséged lenne egy saját weboldalra, de
– nincs pénzed az elkészíttetéséhez?
– nincs tudásod a saját elkészítéshez?
– nincs időd, hogy hosszú hónapok alatt elsajátítsd, ami ehhez kell?
Dobj félre minden kifogást, mert most eljött a te időd! Adok egy weboldal készítő online tanfolyamot, amivel akár pár óra alatt elkészülhet a saját szuper weboldalad, bármiféle előzetes tudás és tapasztalat nélkül is!
Kattints, és vidd el, míg elérhető!

Hirdetési kreatívok:

Hirdetési videós kreatív:

Kommunikációs célok:

• kell plusz jövedelem lehetőség
  • ehhez kell egy weboldal – csináld meg, adok hozzá ingyenes tanfolyamot
  • a weboldal gyorsan, könnyen, ingyen, tudás nélkül, kevés munkával kell – nincs pénz, nincs idő tanulni

A célcsoport találkozik valamelyik hirdetéssel a Facebookon, ha felkelti az érdeklődését, rákattint, eljut a landing oldalra.

Landing 1

Cél: iratkozzon fel az ingyenes weboldalkészítés tanfolyamért és/vagy kérje a belépő terméket is.
A gomb a webshopba viszi, ahol 0 Ft-os vásárlással tudja elkérni az anyagot, ezzel egyúttal feliratkozik, és elkészül a hozzáférése is a tanfolyami oldalhoz. Az ingyenes anyag termékoldalának alján ajánlottként ott a belépő termék (Hogyan teremts… megoldáscsomag) ajánlott termékként.

Feliratkozás

Ingyenes anyag

Ingyenes weboldal kódoló tanfolyam

Termékvásárlási oldalon: Belépő termék

“Hogyan teremts havi több százezres jövedelmet otthonról?” Megoldáscsomag

Vásárlás opcionális

Bekerül a hírlevél listára

Hírlevél sorozat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Az ingyenes anyagot elkérőknek /belépő terméket vásárlóknak elindul a hírlevél sorozat. 2 naponta megy email.

A hírlevél sorozat kommunikációs íve:

Kiindulás: Megvan a weboldalad/vagy elkérted a kurzust, így a lehetőséged megvan, hogy elkészítsd.

• Ötlet is kell, hogyan, mivel lehet pénzt keresni a weboldal segítségével: ha megvetted a megoldáscsomagot, ez is pipa; ha még nem, akkor hajrá
  • Ha a weboldal és az ötlet is megvan, a cél a lehető legkevesebb idő- és munkaráfordítással pénzt keresni – nem rabszolgamunkát akarunk
  • Ezekhez automatizálás kell – automatizálással érhető el a lehető legkevesebb munka
  • Az automatizáláshoz pedig rendszerben gondolkodás kell
  • Ehhez tudnod kellene, milyen részekből áll, és hogyan működik egy automatizált online rendszer

Záró üzenet: Érdekel, mikből épül fel, és hogyan működik a háttérben egy automatizált online rendszer? Iratkozz fel a webinárra.
Ha lemaradsz, utólag elküldöm a videót.

Webinár / Videó

Ezen a webináron/ebben a videóban megmutatom, hogyan épül fel a saját rendszerem, és hogyan működik a háttérben.

A webinár végén ajánlat, határidős, kedvezményes a listaárhoz képest + AJÁNDÉKOK

AJÁNLAT

Fő termék (1) - 6 hónapos tanfolyam

50 000 Ft/hó helyett