SZÓRAKOZTATÓ KREATÍVSÁGOK

INGYENES MINITANFOLYAM
ahol többféle érdekes, hasznos és kreatív ismeretet szerezhetsz meg, amit a mindennapokban, a munkádban, hobbidban is tudsz hasznosítani
A FIGYELEM FELKELTÉSÉRE.

Kinek szól ez a minikurzus?

Ez az ingyenes kurzus neked szól, ha

• szeretsz megtanulni új dolgokat
  • szereted a hasznos időtöltést
  • szereted feszegetni a kreativitásod határait
  • figyelemfelkeltő eszközökre van szükséged a munkádhoz, szolgáltatásodhoz, terméked hirdetéséhez

És neked szólhat akkor is, ha

• sokszor gondot okoz, mivel kösd le a gyerekeidet
  • szeretsz saját kezűleg hasznos, tanító játékokat készíteni a gyerekeknek

Olyan eszközöket, és a felhasználásukhoz olyan tippeket ismerhetsz meg 7 leckében, amiket az életed több területén is kamatoztatni tudsz.

1-2 óra alatt feldolgozható a kurzus anyaga: rövid leírásokkal és rövid videókkal mutatom meg, mit hogyan tudsz megcsinálni – egész biztosan fogsz vele boldogulni.

És nagyon büszke leszel magadra, hogy milyen szuper dolgokat vagy képes elkészíteni 🙂

Az alábbi galériában példákat láthatsz arra, miket tudsz majd elkészíteni a kurzus után.

Mit tanulhatsz meg a kurzuson?

Hogyan készíts betűkből, szavakból álló digitális képeket?

Hogyan készíts vagány szófelhőket?

Hogyan készíts kinyomtatható vagy online is kitölthető rejtvényeket?

Hogyan készíts online játszható puzzle játékokat?

Hogyan készíts különböző díszes feliratokat, különleges betűtípusokkal, percek alatt?

Hogyan készíts képernyőfotókat?

Hogyan alakíts át hangfelvételt írott szöveggé?

MOST INGYEN ELVIHETED!

Most egy promóció keretében INGYEN elviheted!
Szerintem ne hagyd ki, vidd el, és töltsd hasznosan a szabadidődet!

• A gombra kattintva eljutsz a webshopomba, ahol elkérheted, fizetés nélkül.
  • Egy zárt felületen lesz elérhető a kurzus: ehhez automatizáltan készül el a hozzáférésed, a keresztneved és email címed megadásával.
  • A megnyíló oldalon más ingyenes anyagokat is találsz, ha szükséged van rájuk, vidd el azokat is nyugodtan.

O Ft

Felső